VR-blog

Program terapii uzależnień od nowych technologii

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w programie leczenia uzależnień od nowych technologii. Bezpłatny program skierowany jest dla 30 osób, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Sesje terapeutyczne odbywają się on-line. Leczenie uzależnień od nowych technologii dotyczy w szczególności: uzależnienia od komputera, Internetu, gier komputerowych, telefonu komórkowego. Zapisy pod numerem: +48 501 702 606 w godzinach 8.00-13.00.

czytaj dalej
Integracja zespołów organicznych i nieorganicznych

Gdy omawiamy filmy o futurystycznym świecie takie, jak Terminator czy Surogaci i wiele, wiele innych, w większości towarzyszy nam poczucie niesamowitości, że doczekaliśmy się czasów niemal jak z filmów, w których relacja ludzi i maszyn stanowi nową jakość coraz bardziej zaawansowanych zintegrowanych systemów. Harmonijna praca człowieka z robotem to nowa jakość relacji interpersonalnych. A praca […]

czytaj dalej
Powitanie

VR Blog to miejsce stworzone dla nas wszystkich. To tu chcielibyśmy podzielić się wiedzą, pomysłami, zaprosić do współpracy! Jesteśmy Zespołem pasjonatów, pełnych dobrej energii – to cecha, która wyróżnia. Poczytaj o nas.

czytaj dalej
Scroll Up