Diagnostics of the Future

VR DIAGNOSTYKA

Uruchomiliśmy 3 główne pakiety diagnostyczne:

1. Narzędzia diagnostyczne dla liderów P 4.0. i diagnozowania kompetencji menedżerskich wraz ze wskazaniami do samodoskonalenia – pakiet Future Lider. Pakiet wykorzystywany może być również przy profesjonalnej selekcji personelu i wyłaniania kadr rezerwowych Liderów 4.0. 

2. Narzędzia diagnostyczne dla pracowników 4.0., dopasowania do zawodów, w tym zawodów przyszłości Przemysłu 4.0., badające potencjał psychospołeczny, psychofizjologiczny, sensomotoryczny – pakiet Future Competence for Future Work. Pakiet wykorzystywany może być przy profesjonalnej selekcji personelu, przekwalifikowaniach do zawodów 4.0.

3. Narzędzia diagnostyczne z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, badające opinię pracowniczą, poziomy mentalne pracowników przy wdrażaniu technologii 4.0., a także analizujące problemy organizacyjne i zawodowe pracowników oraz organizacji – pakiet perfect HR 4.0., który nazywamy również 4.0. bez frustracji dla pracowników.

W naszej działalności przyświeca nam idea Human Factor & Work. Diagnostics of the Future: for Future Work for Future Competencefor Future Welfare. Tworzymy nowoczesne narzędzia diagnostyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii – m.in. wirtualnej rzeczywistości

Dział koordynuje Maria Maśka, obecnie na stanowisku HR Generalisty wspiera dwie jednostki biznesowe w firmie Rockwell Automation, odpowiedzialna za implementację polityki personalnej. HRowiec z pasji, łączący teoretyczną wiedzę w zakresu ekonomii i psychologii z praktyką zdobytą w środowisku biznesowym. Doświadczona w prowadzeniu projektów z zakresu miękkiego HR zarówno w małych organizacjach jak i globalnych przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w pracy z międzynarodowymi, międzykulturowymi zespołami tworzącymi najnowsze technologie w ideologii Industry 4.0, gdzie niezbędne są nieszablonowe rozwiązania oraz indywidualne podejście. Interesuje ją w szczególności temat zmiany kulturowej związanej z postępującą automatyzacją pracy. Jej misją jest odkrywanie ludzkiego potencjału i łączenie go z możliwościami najnowszych technologii. Skoncentrowana na rozwijaniu zespołów jak i indywidualnych karier, sukcesywnie stara się wzmacniać wizerunek HRu jako istotnego partnera biznesu w strategicznym rozwoju. Wierzy, że to silna kultura organizacyjna leży u podstaw sprawnie funkcjonujących organizacji.

Scroll Up