Future soft skills 4.0

Szkolenia kompetencyjne 4.0. dla pracowników to nasz największy pakiet szkoleniowy, realizowany wspólnie z firmą EMT Systems sp z. o.o. Autorski program powstał przy współudziale pracowników wykonujących prace 4.0., HRowców i liderów Przemysłu 4.0. z przedsiębiorstw należących do światowej czołówki procesów automatyzacji. Wśród najbardziej najczęściej wybieranych są:

Future soft skills 4.0.
Ścieżka adaptacyjna dla prac 4.0.
– Warsztat samorozwoju i dopasowania do pracy 4.0
Kompetencje przyszłości
– Kariery 4.0.
Team Building dla zespołów organicznych i nieorganicznych, czyli jak zarabiać i pracować, gdy technologia 4.0. pracuje za nas?

Proces szkoleniowy jest połączony z indywidualną pracą coachingową. Szkolenia prowadzimy w kraju i za granicą w języku polskim i angielskim.
Nasi konsultanci prowadzą wszystkie prace zarówno w formule off jak i on-line.

Każdorazowo dostosowujemy działania rozwojowe dla klienta.
Zapraszamy zarówno osoby, które chciałby zmienić zawód, ukierunkować karierę i nabyć kompetencje przyszłości jak również klientów instytucjonalnych, zainteresowanych procesem przekwalifikowania pracowników do prac 4.0.

Pomagamy również tym którzy nie mają pracy lub chcą ją zmienić ze względów finansowych lub rozwojowych w całym procesie profilowanego poszukiwania pracodawcy. Nasi klienci szczególnie cenią sobie właśnie tą usługę, dzięki której podejmują prace dobrze płatne, dające satysfakcję.